Casa En Arenas Del Sur Βίλα
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa En Arenas Del Sur Βίλα Μαρ ντελ Πλάτα βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Aquopolis και παρέχει πρόσβαση στην πισίνα. Αυτή η βίλα με 3 μπάνια διαθέτει βεράντα και απέχει περίπου 4 χλμ. από την Our Lady of Lourdes Grotto.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Bosque Peralta Ramos.
Τα παράθυρα αυτού του καταλύματος βλέπουν στον κήπο.
El Centollon, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Astor Piazzolla από η Casa En Arenas Del Sur Βίλα;
Η Casa En Arenas Del Sur Βίλα απέχει 25 χλμ. από το ΔιεθΝές Astor Piazzolla. - ❓
Η Casa En Arenas Del Sur Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa En Arenas Del Sur Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa En Arenas Del Sur Βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa En Arenas Del Sur Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.